Drobečková navigace

Úvod > O nás > Lektoři

 

Martina.pngMartina Anton

Zakladatelka a lektorka taneční školy Salsa-Dance s dlouholetou praxí, která stála u zrodu taneční scény salsy v Praze. Aktivně působila v několika tanečních skupinách, podílela se na choreografiích mnoha tanečních projektů, založila TŠ a otevřela studio Salsa-Dance. Její školou prošli stovky budoucích tanečníků a tanečnic, z nichž se někteří později stali i lektory tance.

Pod jejím vedením probíhají pravidelné taneční kurzy, intenzivní workshopy, školy tance a soustředění. Spolupracuje také s firmami, fitcentry, školami a organizacemi na akcích "na klíč" i pro veřejnost. Zaměřuje se též na individuální výuku a také lekce pro ženy Ladies styling.

Více informací najdete zde .Tanec = vaše nová vášeň! Těším se na setkání s vámi ...

  

Viktor.jpgViktor Vašina

Vítáme v našem týmu Salsa -Dance novou posilu ...

Přečtěte si, co o něm napsala jeho kolegyně ...
Kluk s velkým srdcem a láskou tanci, kterou se snaží předávat dál. O salsu se skutečně zajímá, chce ji pochopit a jde do hloubky. Dnes je to lektor Tance v Plzni i člen taneční skupiny, se kterou vystupujeme na akcích po celé ČR. Patří k nejlepším tanečníkům a nikdy nevynechá dobrou salsa party.

 Tanec s ním si opravdu užijete, nechá vyniknout partnerku, dá jí pocit jedinečnosti a přesto dokáže s každou zatančit jiné figury a hrát si s hudbou. Miluje salsu a neustále se v ní zdokonaluje. Pravidelně se vzdělává na místních i zahraničních festivalech.

 Svým studentů se věnuje na maximum a snaží se, aby i oni propadli kouzlu salsy. Jako člověk je otevřený, upřímný, zábavný i sebekritický - zaměřuje se na komunikaci v páru a vedení. Jsme moc rádi, že je jeden z nás a že nám pomáhá utvářet taneční rodinu v Plzni.  -  Jana Kučerová