Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás1.jpg

Taneční škola Salsa-Dance nabízí kurzy párové salsy, ze kterých si vybere opravdu každý. Pravidelné taneční kurzy pro Ty, kteří si chtějí dát na čas, a pravidelnost výuky jim vyhovuje. Víkendové workshopy osloví zájemce, kteří jsou v týdnu pracovně více vytíženi, nebo ocení větší koncentrovanost výuky. Individuální lekce ocení převážně Ti, kteří se chtějí učit co nejrychleji, pod přímým dohledem tanečního lektora.

Předností naší taneční školy je přátelská atmosféra a zábavná forma, kterou učíme naše studenty. Přirozenou a nenásilnou formou si osvojíte ať už základy tohoto populárního tance, tak vypilujete nedostatky, či se naučíte taneční variace, kterými v tanečním klubu vyrazíte dech divákům. 

Preferujeme individuální přístup, a abychom si na našich kurzech na Vás vždy našli čas, tak do každého kurzu přijímáme pouze omezený počet studentů. Jen tak je možné zajistit vysoký standard námi poskytovaných služeb, které jistě oceníte i Vy.

Taneční škola Salsa-Dance je pro všechny, kteří se chtějí nechat podmanit smyslnými latino beaty a v naší nabídce najdete kurzy pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Přihlásit se můžete i bez partnera ;-)

 

Zakladatelka a lektorka taneční školy Salsa-Dance s dlouholetou praxí, která stála u zrodu taneční scény salsy v Praze. Aktivně působila v několika tanečních skupinách, podílela se na choreografiích mnoha tanečních projektů , zalozila TŠ a otevřela studio Salsa -Dance. Její školou prošli stovky budoucích tanečníků a tanečnic, z nichž se někteří později stali i lektory tance.

Pod jejím vedením probíhají pravidelné taneční kurzy, intenzivní workshopy, školy tance a soustředění. Spolupracuje také s firmami, fitcentry, školami a organizacemi na akcích "na klíč" i pro veřejnost. Zaměřuje se též na individuální výuku a také lekce pro ženy Ladies styling.

Tanec = vaše nová vášeň!