Drobečková navigace

Úvod > FAQ

FAQ

Zde naleznete odpovědi na časté dotazy, které nám píšete.

0) Kde jsou informace o lekcích, workshopech? 

Vše je zde na webu v příslušných sekcích, události jsou také na našem Facebooku ZDE

 

1) Jsem úplný začatečník / začátečnice, nemám žádnou zkušenost s tancem, můžu přijít ?

Ano, zvolte lekce nebo workshop pro začátečníky - přehled toho, co nabízíme je v sekci nabízíme.  

2) Rád/ ráda bych začal/a tančit - doporučte mi jak a kdy můžu začít?

Začněte lekcemi pro začátečníky, popřípadě soukromými lekcemi. Více info o tom, co (kdy, kde) máme za lekce naleznete na tomto webu v sekci nabízíme. 

3) Nemám partnera/ku můžu přijít, s kým budu tančit?

 Partnera není třeba, snažíme se kurzy vždy obsadit tak, aby byl poměr muži / ženy vyrovnaný a měli jste s kým tančit. 

4) Můžu nastoupit až od druhé lekce?

Ano, nicméně počítejte s tím, že jste zameškal/a jednu lekci - takže to bude chtít více pozornosti, abyste se "chytl/a" pokud nemáte  žádné předchozí taneční základy. 

5) Jak párové kurzy probíhají?

Na úvod trénujeme rytmiku, pohyb celého těla a krokové variace na muziku - "rozehřívací rozcvička", která vás naladí na tanec. Potom už se vytvoří páry a probíhá výuka. Obvykle máme jedno téma na danou hodinu - variace, technika, provedení otoček a figura. Na začátku vše vysvětlujeme v pomalém tempu a rozpočítáváme, postupně zrychlujeme, až do fáze, kdy jste schopni zatančit sami. Tančíme a procvičujeme celou lekci společně, i páry samostatně tak, aby si každý mohl vyzkoušet a naučit se. Obvykle se taneční páry mění, tj každý tancuje s více partnery/kami tak, aby si každý vyzkoušel, že každý tanečník a každá tanečnice reaguje lehce odlišně. Vyzkoušejte sami tzv" Na každého jiný řidičák " :)

6) Co si mám s sebou přinést? (boty, oblečení)

Boty na přezutí, čisté s hladkou podrážkou pro interiérové užití (tenisky, balerinky). Kdo má, může samozřejmě mít taneční boty. Oblečení pohodlné, tak aby se vám v něm dobře a volně pohybovalo, ale jinak je to jenom na vás. Nemáme žádný Dress Code.
S sebou i pití, případně malý ručník (pokud se velmi potíte), deodorant atd... 

7) Kdy začínají nové kurzy? - budete otevírat zase nové kurzy?

Ano kurzy otevíráme pravidelně a průběžně učíme celý rok. Vše ke kurzům, termínům apod... je zde na webu - v sekci Nabízíme.

 

8) Nestihl jsem/zameškal jsem lekci, jak si ji můžu nahradit? Kde se můžu doučit to, co jste se učili ?

Lekce není možné nahrazovat. Proto prosíme, snažte se vždy dorazit, nemáme ani kapacitu ani možnost jak nahrazovat lekce.

To, co jsme se učili je vždy v naší společné soukromé FB skupině, která je založena pro každý kurz. Tam je vždy video z poslední lekce s instruktáží jak figuru udělat.

 

9) Vím dopředu, že nebudu X-krát na lekci ( dovolená, práce ) - sníží se cena kurzovného?

V případě, že znáte dopředu (před úhradou kurzu) nějakou svou absenci, je možné takové lekce od základní ceny kurzu odečíst (poměrným způsobem). Je však na Vašem zvážení, kdyby těch plánovaných absencí mělo být více, zda vám v kurzu příliš "neutečeme" - v takovém případě doporučujeme buď "dohnat" na individuální lekci, popř. jít jen cestou individuálních lekcí.

 

10) Nemohl/a jsem z nějakého důvodu chodit na lekce, je možné mi vrátit peníze, nebo si kurz nahradit?

Lekce nelze nahradit. Peníze za kurz bohužel nevracíme - máte-li pochyby o tom, že odchodíte celý kurz, prosím zvažte, zda pro vás není ideální jít třeba cestou individuálních lekcí, které si s lektorem domluvíte tak, aby vám to časově vyhovovalo. 

 

11) mohu platit kartou nebo multisportkartou?

Ne, platit lze hotově nebo převodem na účet

 

12) Jsme pár můžeme tancovat jen spolu?

Ano tato možnost tu je, nicméně doporučujeme se střídat - muži se naučí lépe vést a ženy následovat, protože každý člověk vede/následuje jinak. 

13) Kde probíhají lekce?

Místo konání je vždy uvedeno u popisu události. Využíváme 2 sály - jeden je v klubu Tresor a druhý ve Studioo (odkazy v sekci Kontakt). 

To co mě zajímá jsem se tu nedočetl/a a ani na celém vašem webu neobjevil/a - co mám dělat? 

V případě, že jste opravdu nenašel/a odpověď na nějakou vaší otázku, doporučujeme se nás buď zeptat osobně na lekcích (když už k nám chodíte), nebo využít kontaktního formuláře a napsat nám.

Mějte však na paměti, že učíme, tancujeme a žijeme a k mailům se můžeme dostat až za nějakou dobu. Věříme, že na našem webu jsou odpovědi na opravdu všechny organizačně-provozní dotazy a zbývající se vždy doladí.