Drobečková navigace

Úvod > FAQ

FAQ

Zde naleznete odpovědi na časté dotazy k lekcím, které nám píšete.

 

Jak se můžu přihlásit na lekci?

Vyberete si lekci a přihlásíte se zde: Přihlásit se

 

Jsem úplný začatečník / začátečnice, nemám žádnou zkušenost s tancem, můžu přijít ?

Ano, přijďte :) Vyberte si lekci pro začátečníky, nebo lekci pro všechny úrovně = bez označení pokročilosti, nebo individuální lekci- přehled toho, co nabízíme je v sekci nabízíme.  

Rád/ ráda bych začal/a tančit, ale nejsem si jistá/ tý moji taneční pokročilostí - doporučte mi jak a kdy můžu začít?

Pokud si nejste jisti svoji taneční úrovní, začněte lekcemi lekcí pro všechny úrovně = bez označení pokročilosti - open class, popřípadě individuálními lekcemi. Více info o tom, co (kdy, kde) máme za lekce naleznete na tomto webu v sekci nabízíme. 

Co si mám s sebou přinést? (boty, oblečení)

Boty na přezutí, čisté s hladkou podrážkou pro interiérové užití (tenisky, balerinky). Kdo má, může samozřejmě mít taneční boty. Oblečení pohodlné, tak aby se vám v něm dobře a volně pohybovalo, ale jinak je to jenom na vás. Nemáme žádný Dress Code.
S sebou i pití, případně malý ručník (pokud se velmi potíte), deodorant atd... 

 

Mohu platit kartou nebo multisportkartou?

Ne, platit lze hotově nebo převodem na účet

 

Kde jsou informace o lekcích, workshopech a kurzech? 

Vše je zde na našem webu v příslušných sekcích, nebo události jsou také na našem Facebooku ZDE

 

Dotazy kurzy:

Kdy začínají nové kurzy? - budete otevírat zase nové kurzy?

Ano kurzy otevíráme pravidelně a průběžně učíme celý rok. Vše ke kurzům, termínům apod... je zde na webu - v sekci Nabízíme.

Vím dopředu, že nebudu X-krát na lekci ( dovolená, práce ) - sníží se cena kurzovného?

V případě, že znáte dopředu (před úhradou kurzu) nějakou svou absenci, je možné takové lekce od základní ceny kurzu odečíst (poměrným způsobem). Je však na Vašem zvážení, kdyby těch plánovaných absencí mělo být více, zda vám v kurzu příliš "neutečeme" - v takovém případě doporučujeme buď "dohnat" na individuální lekci, popř. jít jen cestou individuálních lekcí.

Nestihl jsem/zameškal jsem lekci v uzavřeném kurzu, jak si ji můžu nahradit? Kde se můžu doučit to, co jste se učili ?

Lekce není možné nahrazovat. Proto prosíme, snažte se vždy dorazit, nemáme ani kapacitu ani možnost jak nahrazovat lekce.

To, co jsme se učili, vám na závěr lekce v zpomalené ukázce zopakujeme, můžete si natočit a použít pro svůj osobní trénink. Prosíme respektujte naše přání, nezveřejňovat , nepřeposlat, je určeno pouze pro váš osobní trénink. 

 

Nemám partnera/ku můžu přijít, s kým budu tančit?

Partnera není třeba, snažíme se kurzy vždy obsadit tak, aby byl poměr muži / ženy vyrovnaný a měli jste s kým tančit. 

Můžu nastoupit do kurzu až od druhé lekce?

Ano, nicméně počítejte s tím, že jste zameškal/a jednu lekci - takže to bude chtít od Vás více pozornosti, abyste se "chytl/a" pokud nemáte  žádné předchozí taneční základy. 

Jak párové kurzy probíhají?

Na úvod trénujeme rytmiku, pohyb celého těla a krokové variace na muziku - "rozehřívací rozcvička", která vás naladí na tanec. Potom už se vytvoří páry a probíhá výuka. Obvykle máme jedno téma na danou hodinu - variace, technika, provedení otoček a figura. Na začátku vše vysvětlujeme v pomalém tempu a rozpočítáváme, postupně zrychlujeme, až do fáze, kdy jste schopni zatančit sami. Tančíme a procvičujeme celou lekci společně, i páry samostatně tak, aby si každý mohl vyzkoušet a naučit se. Obvykle se taneční páry mění, tj každý tancuje s více partnery/kami tak, aby si každý vyzkoušel, že každý tanečník a každá tanečnice reaguje lehce odlišně. Vyzkoušejte sami tzv" Na každého je třeba jiný řidičák " :)

 

Nemohl/a jsem z nějakého osobního důvodu chodit na lekce, je možné mi vrátit peníze, nebo si kurz nahradit?

Lekce nelze nahradit. Peníze za kurz bohužel nevracíme - máte-li pochyby o tom, že odchodíte celý kurz, prosím zvažte, zda pro vás není ideální jít třeba cestou individuálních lekcí, které si s lektorem domluvíte tak, aby vám to časově vyhovovalo. 

  

To co mě zajímá jsem se tu nedočetl/a a ani na celém vašem webu neobjevil/a - co mám dělat? 

V případě, že jste opravdu nenašel/a odpověď na nějakou vaší otázku, doporučujeme se nás buď zeptat osobně na lekcích (když už k nám chodíte), nebo využít kontaktního formuláře a napsat nám.

Mějte však na paměti, že učíme, tancujeme a žijeme a k mailům se můžeme dostat až za nějakou chvíli. Věříme, že na našem webu jsou odpovědi na opravdu všechny organizačně-provozní dotazy a zbývající se vždy doladí.