Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Pořádáme taneční akce pro děti i dospělé, rozdáváme radost a dobrou energii.
Nabízíme také výuku tance pro taneční páry i jednotlivé. Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Pravidelné taneční kurzy pro Ty, kteří si chtějí dát na čas, a pravidelnost výuky jim vyhovuje. Víkendové workshopy osloví zájemce, kteří jsou v týdnu pracovně více vytíženi, nebo ocení větší koncentrovanost výuky. Individuální lekce ocení převážně Ti, kteří se chtějí učit co nejrychleji, pod přímým dohledem tanečního lektora.

Předností naší taneční školy je přátelská atmosféra a zábavná forma, kterou učíme naše studenty. Přirozenou a nenásilnou formou si osvojíte ať už základy tohoto populárního tance, tak vypilujete nedostatky, či se naučíte taneční variace, kterými v tanečním klubu vyrazíte dech divákům. V naší nabídce najdete kurzy pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Přihlásit se můžete i bez partnera ;-)

Preferujeme individuální přístup, a abychom si na našich kurzech na Vás vždy našli čas, tak do každého kurzu přijímáme pouze omezený počet studentů. Jen tak je možné zajistit vysoký standard námi poskytovaných služeb, které jistě oceníte i Vy.

Salsa-Dance je tu pro všechny, kteří se chtějí nechat podmanit smyslnými latino beaty. Tanec = vaše nová vášeň!

Sledujte náš  Facebook

nebo Instagram