Drobečková navigace

Úvod > Taneční seznamka

Taneční seznamka

IMG_0998.JPG Baby také neseděla v koutě!

Jako poděkování pro vás  jsem připravila taneční seznamku.
Často mi říkáte, že si přejete trénovat víc i na individuálních lekcích, nebo jen tak v klubu, ale zrovna nemáte s kým. Tímto bych vám chtěla otevřít a usnadnit vaši taneční cestu...

Pravidla taneční seznamky:
Napište pár slov o sobě, odhadem vaši taneční pokročilost, co si přejete - koho hledáte, v jakém městě, na jaký tanec, na individuální tréninky, tanec v klubu, nebo partnera/ partnerku k sobě na kurz a uveďte na sebe kontakt.
! Vyhněte se prosím: dvojsmyslům, nevhodným komentářům, uváděním zde veřejně odkazů na jiné taneční kurzy - respektujte tento náš prostor naší taneční školy Salsa Dance, detaily si domluvíte spolu osobně, po emailu :) 

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 24. 10. 2021 15:08
  Petr Kočíb
  Petr

  Dobrý den, hledám partnerku na taneční lekce spíše moderních tanců, mám rád latiny, ale třeba i hip hop. Chodil jsem do tanečních kurzů, ale jsem začátečník. Vzhledem k mé pracovní době, bych to viděl asi na individuální hodiny u jednoho z lektorů. S pozdravem. Petr 52 let


 • 28. 3. 2022 17:51
  Mary
  Re: Petr

  Ahoj,čtu asi pozdě tvůj vzkaz,ale jestli ještě platí ,ráda bych s tebou zašla na individuální lekce,tančím středně pokr.Salsu,Bachatu ,ráda bych se naučila i Kizombu . Ozvi se na 723549083


 • 18. 10. 2021 14:05
  Lucie Maňáková
  Hledám partnera na Salsu

  Ahojky. Je mi 32 let a hledám partnera na salsu a bachatu. Dříve jsem závodně tancovala latinu do třídy A a po večerech chodila na Salsu. Najde se tu nějaký mírně pokročilý nebo pokročilý tanečník? Ráda bych si zašla občas do klubu, nebo spolu potrénovat pro radost. Kurzům se nebráním, tanec je moje láska :). Budu ráda, když se ozveš :) Lucka


 • 18. 10. 2021 14:06
  Lucie Maňáková
  Re: Hledám partnera na Salsu

  Jo a lokalita Praha prosím :)


 • 18. 10. 2021 14:09
  Lucie Maňáková
  Re: Hledám partnera na Salsu

  A kontakt :D Luc.manakova@seznam.cz :) pořád něco zapomínám :D


 • 18. 10. 2021 17:36
  dharan
  Re: Hledám partnera na Salsu

  I am complete beginner, can you join with me ?

  TIA


 • 18. 10. 2021 22:40
  Richard
  Re: Hledám partnera na Salsu

  Ahoj, četl jsem tvůj inzerát na partnera (učitele?) pro salsu a bachatu. Píšeš, že jsi již na nějaké kurzy salsy chodila a víceméně pokud zvládáš nějaké základní techniky a umíš základní principy vedení/následování (jako žena nepotřebuješ umět naspamět figury), tak na salsa/bachata party můžeš jít i sama bez partnera (i když ze začátku je asi lepší jít s někým s kým máš něco naučené, třeba z kurzů nebo tréninků) a navíc pokud jsi měla A v latině. No, něco o mě ... Tancovat jsem začal po rozvodu před 6ti lety v tanečním klubu (stt/lat), pak nějaké soutěže stt-D, lat-B.. ale před necelými 5ti lety jsem "objevil" zouk, bachatu, salsu, kizombu a začal se víc a víc věnovat těmto tancům a míň a míň soutěžení, s tím jsem skončil asi před dvěma lety. V bachatě jsem nyní velmi pokročilý (již občas i vyučuji), v salse pokročilý a zouk a kizomba tak středně. No proč píšu. Rád Ti věnuji nějaký čas při tréninku bachaty, salsy .. (hledat partnerku jen na bachatu a salsu nepotřebuji, i když je fajn mít nějakou se kterou jsou nacvičené nějaké top fugury, které na party použít nejde).. a "na oplátku" - co někdy nějaká tančírna stt/lat, netančil jsem to 2 roky, nechci to úplně zapomenout, oprášit občas nějaký ten basic v tančírně by bylo fajn. Ono najít někoho, kdo umí oboje (jak stt/lat, tak bachatu/salsu/zouk..není snadné).
  Richard - ri.kr@seznam.cz, příp. messenger/facebook https://www.facebook.com/richard.krajicek.37/


 • 7. 11. 2021 17:35
  Tomáš
  Re: Hledám partnera na Salsu

  Ahoj,:jsem sice začátečník, ale rychle se učím. Měla byste trpělivost?


 • 21. 11. 2021 1:51
  Zbynek
  Re: Hledám partnera na Salsu

  Ahoj Lucko, je tvuj inzerat jeste aktualni? Po letech treninku latiny bych si chtel chvili odpocnout u salsy a bachaty. Formou jak kurzu tak klubu...Vyzkousime spolecny rytmus? Zbynek


 • 15. 12. 2022 21:38
  Olda
  Re: Hledám partnera na Salsu

  Dobrý večer,

  reaguji na tvůj inzerát, protože hledám partnerku na seminář Salsy a Bachaty tento víkend v Praze,

  Ale tanec miluji a budu rád tančit i kdykoliv jindy a jinde. Tak se brzy ozvi na můj email:

  scorpion@mujmail.cz

  Zdraví scorpion Olda


 • 2. 10. 2021 15:01
  Lukáš
  ????????

  Ahoj! Hledám k sobě slečnu na latinské tance, které mě uchvátily především během toho co jsem pracoval ve Španělsku. Jsem začátečník, který už sice nějaký kroky uměl, ale jsou schované někde vzadu hlavy. Takže buď si na začátku nakoukáme nějaké kroky nebo zajdeme na nějaký kurz. A ona praxe je stejně nejlepší škola!

  Nehledám a neočekávám někoho s kdo umí perfektně kroky, i protože moje zaměstnání a business/volnočasové aktivity mě aktuálně dost vytěžují, a tak skrze toto hledám odreagování a zábavu. To jestli to bude (ne)pravidelná aktivita, jak a kdy domluvíme. Podmínka je Praha.

  No a nakonec k těm tady vždy zmiňovaným požadavkům. Protože diskriminuji, tak chci, abys byla i podpatky menší než mých 183cm a při záklonu nepřevážila mých 75kg! No a zbytek probereme u té skleničky nebo kafé ;) Email je pod jménem.

  Lukáš, 26
  dvorakluk@email.cz


 • 29. 9. 2021 9:32
  Veronika
  Hledám partnera Plzeň/Klatovy

  Hledám partnera Plzeň/Klatovy
  bureve@tiscali.cz
  Hledám partnera Plzeň/Klatovy
  Hezký den všem milovníkům tance,

  hledám k sobě tímto tanečního partnera z Klatovska, nebo z Plzně nebo jeho okolí - zapáleného, trpělivého, fajn pohodáře ... pro tančírny, plesy, popř. dle domluvy. :)
  Absolvovala jsem před "mnoha a mnoha" lety základní kurz, ale tanec (klas. + lat.) miluji a nerada bych to zapomněla, i bych se ráda zdokonalila, popř. naučila něco nového (salsa, bachata apod.).
  Existují takoví muži? Pokud Tě oslovily výše uvedené řádky a chceš prima 33 letou parťačku, štíhlou se 176 cm bez podpatků, ozvi se.

  Veronika


 • 18. 9. 2021 10:52
  Irena
  Hledám partnera na salsu

  Ahoj, hledám tanečního partnera na salsu, ideálně mírně a více pokročilého, vyššího, věk 35+
  Jsem mírně pokročilá, 167 cm.
  Děkuji za zprávu :)


 • 27. 9. 2021 9:05
  Michal
  Re: Hledám partnera na salsu

  Ahoj, chtel bych zacit tancovat salsu od rijna. Kdysi jsem tancoval hodne, rytmus mam - na nohy neslapu :-) jsem 181/79, je mi 40. Hledam partnerku do nejakeho kurzu zacatecniku. Michal


 • 15. 12. 2022 21:39
  Olda
  Re: Hledám partnera na salsu

  Dobrý večer,

  reaguji na tvůj inzerát, protože hledám partnerku na seminář Salsy a Bachaty tento víkend v Praze,

  Ale tanec miluji a budu rád tančit i kdykoliv jindy a jinde. Tak se brzy ozvi na můj email:

  scorpion@mujmail.cz

  Zdraví scorpion Olda


 • 15. 9. 2021 15:16
  Denisa
  Hledám partnera

  Ahoj,
  Hledám partnera na latinské tance (salsa,bachata).
  Jsem začátečnice a prosím muže vyššího než 176 cm , věk 28-40 ideál ;)
  Děkuji za zprávu :)


 • 16. 9. 2021 19:16
  Petr Martinek
  Re: Hledám partnera

  Ahoj,
  sháním taneční partnerku na tance pro začátečníky.
  Měřím 182 cm, 29 let, věčný student, pracující, pražský moravák.


 • 14. 9. 2021 9:31
  Vojta
  Salsa, bachata, zouk

  Ahoj,

  jmenuju se Vojta (24 let, 178 cm) a hledám partnerku na Salsu/Ruedu/Bachatu/Zouk. Mám za sebou latinskoamerické a folklorní tance. Salsa mírně pokročilý, Bachata začátečník. Nehledám nic profi, tanec dělám pro radost. Vojta :)

  mail: tojsemjabozskejkaja@gmail.com


 • 13. 9. 2021 14:44
  Zuzana Jeřábková
  Bachata

  Ahoj, já jsem Zuzka 24/168 a hledám partnera na kurz bachaty. Přes letní prázdniny 2021 jsem chodila s kamarádem (mírně pokročilý) na Střecký ostrov a do La Macumby.
  Nepovažuji se za začátečníka, ale ani za pokročilou. Zkusila bych kurz bachaty (případně salsu) mírně pokročilých nebo začátečníci.

  Budu ráda za vyššího partnera 170+ cm, podobného věku 22-35 let :-)
  Zde je můj email: zuzanajerabkova1897@gmail.com


 • 22. 9. 2021 6:26
  Zuzka
  Re: Bachata

  Tanečního partnera jsem nakonec našla, viz Vojta nahoře. :) Ale kdybyste si s námi chtěli jít někdy trsnout do Trezoru nebo La Macumby, apod. Dejte nám vědět.


 • 6. 9. 2021 19:30
  Radka Attiová
  Hledám

  Ahoj. Jsem 56,171,63 a chtěla bych se naučit doopravdy tančit.
  Radka


 • 4. 9. 2021 13:40
  Jitka F.
  Hledá se partner na další a bachatu

  Ahoj,
  ráda bych našla tanečního zájemce, který by se mnou (napřed v kurzu) i pak na parketě zkusil prontančit střevíce při salse a bachatě. Mám za sebou několik začátečnických kurzů i tancování samotného, ale chtěla bych konečně pokročit i dál. Tanec, hudba a pohyb mě amatérsky provází celý život (balet, akvabely, břišní tanec, taneční pro pokročilé, zumba...), běhám, výletím. Rytmus mám, ostudu bych asi neudělala :) 48 let/165 cm, 60 kg, brunetka, Praha. Tak třeba budu mít štěstí, vím, že je nás podobných tady ve frontě víc :) 605280920


 • 15. 12. 2022 21:40
  Olda
  Re: Hledá se partner na další a bachatu

  Dobrý večer,

  reaguji na tvůj inzerát, protože hledám partnerku na seminář Salsy a Bachaty tento víkend v Praze,

  Ale tanec miluji a budu rád tančit i kdykoliv jindy a jinde. Tak se brzy ozvi na můj email:

  scorpion@mujmail.cz

  Zdraví scorpion Olda


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů