Drobečková navigace

Úvod > O nás > Lektoři

Martina.Anton.jpg

 

Martina Anton

Zakladatelka a lektorka taneční školy Salsa-Dance ( 2002 ) s dlouholetou praxí, která stála u zrodu taneční scény salsy v Praze.

Přímo v srdci Prahy, nedaleko od Národního divadla, otevřela taneční pohybové studio (2008) Salsa-Dance a Taneční Miniškoličku pro děti všech věkových kategorií.

Její školou prošli stovky budoucích tanečníků a tanečnic, z nichž se někteří později stali skvělými lektory tance.

lektorka Martina Anton
www.studioo.cz

Petra.jpeg

Petra Roubíčková 

Samba & Salsa & Bachata ladies 

Tanci se věnuje od roku 2005, mimo jiné navštěvovala i kurzy Martiny Anton. Její parketou je salsa a karnevalová samba. V roce 2016 a 2017 se umístila na 3. místě v párové salse na MČR.
Nyní se věnuje zejména vystupování a výuce tance.

 

 Veronika.jpg

Veronika De Abreu

Salsa & Bachata ladies
Co očekávat: kombinaci bachaty a salsy, ale i dalších latino stylů jako je reggaeton nebo samba
Verča je nadšená tanečnice, která se pohybu a tanci věnuje již od dětství. Začínala gymnastikou, následně moderním tancem a téměř v dospělosti se začala věnovat své velké vášni – latino tancům. Od té doby se nejraději vlní v rytmu bachaty, samby, reggaetonu a salsy.  
Získala certifikát lektora tance akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a  působila v Centru tance jako lektorka samby, samby axé a brazil funku. 
Verča se řídí heslem Marthy Graham: „Tanec je skrytý jazyk duše a těla.“ a ráda objevuje nové taneční styly. Na tanci obdivuje jeho rozmanitost a jedinečnost tanečního stylu každého z nás.


.