Drobečková navigace

Úvod > O nás > Lektoři

Martina.png

Martina Anton

Zakladatelka a lektorka taneční školy Salsa-Dance s dlouholetou praxí, která stála u zrodu taneční scény salsy v Praze. Aktivně působila v několika tanečních skupinách, podílela se na choreografiích mnoha tanečních projektů, založila TŠ a otevřela studio Salsa-Dance. Její školou prošli stovky budoucích tanečníků a tanečnic, z nichž se někteří později stali i lektory tance.

Pod jejím vedením probíhají pravidelné taneční kurzy, intenzivní workshopy, školy tance a soustředění. Spolupracuje také s firmami, fitcentry, školami a organizacemi na akcích "na klíč" i pro veřejnost. Zaměřuje se též na individuální výuku a také lekce pro ženy Ladies styling.

Tanec = vaše nová vášeň! Těším se na setkání s vámi ...

Viktor.jpg

Viktor Vašina

Přečtěte si, co o Viktorovi napsala kolegyně Jana Kučerová (intruktorka salsy a bachaty, vedoucí Tanec v Plzni):

"Kluk s velkým srdcem a láskou tanci, kterou se snaží předávat dál. O salsu se skutečně zajímá, chce ji pochopit a jde do hloubky. Dnes je to lektor Tance v Plzni i člen taneční skupiny, se kterou vystupujeme na akcích po celé ČR. Patří k nejlepším tanečníkům a nikdy nevynechá dobrou salsa party.

Tanec s ním si opravdu užijete, nechá vyniknout partnerku, dá jí pocit jedinečnosti a přesto dokáže s každou zatančit jiné figury a hrát si s hudbou. Miluje salsu a neustále se v ní zdokonaluje. Pravidelně se vzdělává na místních i zahraničních festivalech.

Svým studentů se věnuje na maximum a snaží se, aby i oni propadli kouzlu salsy. Jako člověk je otevřený, upřímný, zábavný i sebekritický - zaměřuje se na komunikaci v páru a vedení. Jsme moc rádi, že je jeden z nás a že nám pomáhá utvářet taneční rodinu v Plzni."

Veru.jpg

Veronika Matušková 

Veronika je tanečnicí původem ze Slovenska. Pohyb a hudba jí provázeli od mala, od hudební školy až po současnou vášeň – salsu, které se věnuje již 7 let. Na Slovensku byla součástí několika tanečních skupin. Kromě samotného pohybu a techniky se také zajímá o historii a muzikalitu, na party jí většinou najdete i s hudebními nástroji. Tanec miluje a ráda se s Vámi o všechno podělí!

Přečtěte si, co o Veronice napsala Naty (DJ Nena, salsa a bachata instruktor v Salsa by Norika):

"S Verčou sme sa spoznali cca pred 3 rokmi a naše tanečné cesty sa spojili v tanečnej skupine La Adictiva. Je jednou z mojich najobľúbenejších tanečníc-makač ako sa patrí a cíti hudbu ako Cubana. Je na ňu 100%ný spolah, že na party vždy prinesie hudobné nástroje. Talentovaná a usilovná osôbka s úžasným zmyslom pre muzikalitu, ktorá dbá na kvalitu a vedomosti o tom, čo robí.

Ak sa chcete na kurze zabaviť, zatancovať si na kvalitnú, energickú latino hudbičku, ale takisto sa dozvedieť čo to o koreňoch a žánrovom zložení salsy, ste na správnej adrese. Kvalita garantovaná!"

 

Ondra

Ondra

K salse se dostal "náhodou" před více jak deseti lety.
Vyzkoušel několik tanečních škol, lektorů a stylů a nejvíce mu k srdci přirostla salsa cubana, jejíž výuce se věnuje u nás v Salsa-Dance.
Je vtipný, dokáže být i milý (někdy) a hlavně vás naučí tak, že ani nemrknete okem a už tančíte.

 

 

 

 

 

Karolina.jpg

Karolína Machačová

Salsa ladies styling

Karolína se věnuje se tanci již 18 let, má dlouholetou zkušenost s výukou nejen Salsy a Bachaty, ale i se standartními a latinskoamerickými tanci.

Od roku 2016 je členem neziskové organizace Tanec v Praze, se kterou spoluorganizuje například Fresa Dance Festival, Prague Salsa Marathon, Prague Bachata Festival.

Vlastní několik titulů jak z českých, tak světových soutěží - například:
1. místo MČR. SUT - salsa páry 2016
2. místo MČR CDO - salsa ladies solo 2016
2. místo MČR SUT -  salsa páry 2017

zaneta.jpg

Žaneta Navrátilová

Bachata ladies styling

Žaneta je zkušená tanečnice - tancovala 18 let akrobaticky rock'n'roll.
Mezi její největší úspěchy patří vítězství na Mistrovství Světa v r. 2009 v kategorii dívčí formace a také 2. místo v r. 2011.

Po ukončení "kariéry" v RNR začala tančit salsu a poté bachatu, která ji naprosto uchvátila. Na soutěži Jack & Jill v září  2017 se umístila na 3. místě v kategorii - couple choreo v bachatě.  V současné době také vystupuje s taneční skupinou Bachata Divas.